ورزش - فوتبال - جدیدترین اخبار ایران و جهان | پایگاه خبری جام جم

فوتبال
آقای‌ سجادی دقیقا کجایی؟

انتقادها و گلایه‌های ادامه‌دار از وزیر ورزش

آقای‌ سجادی دقیقا کجایی؟

۱۳ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۷

این روزها و در حالی که همه نگاه‌ها به جام‌جهانی فوتبال و درخشش تیم‌های آسیایی است، در ورزش ایران هیچ خبر خوبی به گوش نمی‌رسد! این جمله اصلا شعاری نیست و اکثریت مردم ایران نیز از آن خبر دارند. اما حتی اگر مخاطب جدی ورزش نیستید، برای اطمینان بیشتر کافیست به چند سایت خبری سر بزنید.

چالش‌های گزارشگری ورزش در رادیو

در گفت‌وگوی «جام‌جم» با خسرو والی‌زاده عنوان شد

چالش‌های گزارشگری ورزش در رادیو

۱۰ آذر ۱۴۰۱ - ۲۱:۲۱

برخی معتقدند که فوتبال یک اتفاق تصویری است. مخاطب باید مستطیل سبز را ببیند تا هیجان این طرف و آن‌طرف‌رفتن بازیکنان به یک اتفاق جدی برایش تبدیل شود. وقتی صحبت از رادیو و گزارش رادیویی فوتبال می‌شود، باید یک بعد دیگر به این گزارش اضافه شود؛ روایت بازی باید آنقدر جاندار باشد که تصویر از لابه‌لای صدای گزارشگر بیرون بیاید و مقابل چشم مخاطب نقش ببندد.

کریس در همین حوالی

اخبار ضدونقیض از پیوستن رونالدو به النصر عربستان با رقمی سرسام‌آور

کریس در همین حوالی

۱۰ آذر ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۵

در روز‌هایی که خبر‌های دنیای فوتبال فقط و فقط مختص بازی‌های جام‌جهانی ۲۰۲۲ قطر است، خبر یک نقل و انتقال فوتبالی همه توجهات را به سمت خودش جلب کرد. وقتی یک طرف هر خبری، بازیکنی همچون کریس رونالدو باشد اصلا جای تعجبی هم ندارد که این همه سر و صدا به پا کند.

کام‌بک مدیریتی آث میلان

پرسه

کام‌بک مدیریتی آث میلان

۰۹ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۸

آث میلان از آن دست باشگاه‌هایی است که طرفداران بسیاری در سراسر جهان دارد، باشگاهی که در دهه هشتاد غول بلامنازع ایتالیا محسوب می‌شود.

احتمال لغو سفر آبی‌پوشان به امارات

احتمال لغو سفر آبی‌پوشان به امارات

۰۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۰

با توجه به مخالفت سازمان لیگ فوتبال با درخواست باشگاه استقلال، احتمال لغو اردوی خارجی آبی‌پوشان وجود دارد. بعد از قهرمانی استقلال در سوپرجام خبری منتشر شد مبنی بر این که اردوی آماده‌سازی این تیم در مدت تعطیلات لیگ برتر برای حضور تیم‌ملی در جام‌جهانی ۲۰۲۲، در پرتغال برگزار خواهد شد.

نیازمندی ها