jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۲۶۷۳۰۹ ۰۳ خرداد ۱۳۹۹  |  ۱۲:۳۱

رئیس‌جمهور آمریکا می‌گوید فاکس نیوز با انتشار نظرسنجی‌های جعلی درباره ناکامی او در انتخابات ۲۰۲۰، روح یکی از رؤسای سابق خود را معذب کرده است.

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا که این روزها در نظرسنجی‌ها از جو بایدن رقیب دموکرات خود در انتخابات ۲۰۲۰ عقب افتاده، در پیامی توئیتری به «فاکس نیوز» رسانه منسوب به حزب جمهوریخواه تاخت و از آن به دلیل انتشار یکی از همین نظرسنجی‌ها انتقاد کرد.

خشم رئیس‌جمهور آمریکا نسبت به رسانه‌ای که زمانی متحد او محسوب می‌شد از آنجا آغاز شد که فاکس نیوز در تازه‌ترین گمانه‌زنی خود، پیش‌بینی کرد که ترامپ با اختلاف ۸ امتیاز، نتیجه را به بایدن واگذار خواهد کرد.

ترامپ هم در یکی از توئیت‌های گزنده خود، نوشت که فاکس نیوز با چنین ادعاهایی، روح «راجر آیلز» مدیر اجرایی سابق خود را معذب می‌کند.

وی مدعی شد: راجر از آن بالا نظاره‌گر مخلوقش (فاکس نیوز) است که زمانی زیبا بود.

 

ترامپ یک روح را شاهد گرفت!

اما ترامپ به این بسنده نکرد و از فاکس خواست پیشگوهای دروغگوی خود را اخراج کند.

 

ترامپ یک روح را شاهد گرفت!

گفتنی است؛ روحی که ترامپ شاهد گرفته است، در زمان حیات، از مدیران ارشد و با نفوذ گروه رسانه‌ای فاکس بود که در سال ۲۰۱۶، به اتهام آزار جنسی ۲۳ نفر از کارکنان این شبکه، مجبور به استعفا شد.

فاکس نیوز در جدیدترین نظرسنجی خود که روز جمعه منتشر شد، اعلام کرد تمایل برای رای دادن به بایدن در مقایسه با ترامپ، ۴۸ به ۴۰ است.

از عمده دلایل ناکامی ترامپ در نظرسنجی‌های اخیر می‌توان به تبعات اقتصادی ناشی از بحران کرونا بر کارزار انتخاباتی وی اشاره کرد. حتی مدل اقتصادی آکسفورد هم که تاکنون نتایج ۱۶ انتخابات ریاست‌ جمهوری آمریکا را درست پیش‌بینی کرده، از اقتصاد به عنوان پاشنه آشیل ترامپ یاد کرده و شکست وی در انتخابات ماه نوامبر را مفتضحانه ارزیابی می‌کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
آتش خشم در ایالات متحده

آتش خشم در ایالات متحده

به دنبال قتل جرج فلوید شهروند سیاهپوست آمریکایی در شهر مینیاپولیس آمریکا بوسیله پلیس، بار دیگر آتش زیر خاکستر اعتراضات علیه خشونت و نژاد پرستی در ایالات متحده سربرآورد و چندین ایالت آمریکا را در برگرفت. این رخداد در شرایطی که تنها چند ماه تا انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا باقی مانده شرایط پیروزی مجدد دونالد ترامپ را تحت تاثیر قرار داد.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر