jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۶۷۲۹۲ ۰۳ خرداد ۱۳۹۹  |  ۱۱:۱۵

حداقل سه رسانه معتبر خبر از توافق مهدی طارمی با تیم اسپورتینگ لیسبون پرتغال داده بودند اما....

به گزارش جام جم آنلاین ، مهاجم ایرانی تیم ریوآوه پرتغال مورد توجه تیم های متعددی قرار گرفتند.

حدود دو هفته پیش روزنامه های آبولا و ریکورد و همچنین فاکس اسپورت خبر از توافق شفاهی طارمی با تیم اسپورتینگ لیسبون تیم مطرح پرتغالی دادند و نوشتند که این مهاجم ملی پوش در تابستان انتقال خود به این تیم مطرح را قطعی می کنند.

اما در 24 ساعت اخیر خبرهای متفاوت دیگری به گوش می رسد؛ تیم بنفیکا دیگر غول قدرتمند پرتغالی در پی جذب مهدی طارمی است و حتی در اینباره خبرهایی در رابطه با مذاکره شنیده می شود. روزنامه ریکورد اینبار خبر از انتقال طارمی به بنفیکا داده آن هم با پیشنهادی حدود 10 میلیون یورو. طارمی بار دیگر به روی جلد نشریه ریکورد رفته.

در حالی که طارمی با توافق با یک باشگاه دیگر به تیم دیگری فکر می کند ناخودآگاه ماجرای پرسپولیس-ریزه اسپور یادآوری می شود. البته آن رویداد با همان ابعاد قرار نیست در پرتغال تکرار شود اما گویا طارمی هم هنوز بابت آن ماجرا درس نگرفته که وقتی با تیمی توافق می کند به آن پشت پا نزند!

مهدی طارمی در آستانه تکرار فاجعه پرسپولیس-ریزه اسپور! (عکس)

 

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر