jamejamonline
اقتصادی اقتصاد ایران کد خبر: ۱۲۶۶۸۵۲ ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۷:۵۵

رئیس اتحادیه فروشندگان و تولیدکنندگان لوازم خانگی گفت: خریداران می‌توانند شناسه کالای لوازم خانگی را به شماره #7777*4* ارسال کنند تا از اصالت کالای خریداری شده خود مطلع شوند.

به گزارش جام جم آنلاین، مرتضی میری در گفتگو با فارس درباره طرح شناسه‌ دار کردن لوازم خانگی گفت: مقدمات این طرح از سال گذشته آغاز شد و براساس آن به عرضه‌ کنندگان و فروشندگان لوازم خانگی فرصت داده شد تا برای کلیه کالاهای موجود در فروشگاه‌های خود شناسه کالا دریافت کنند.

رئیس اتحادیه فروشندگان و تولیدکنندگان لوازم خانگی افزود:‌ البته بخش‌هایی از این طرح به علت شیوع ویروس کرونا به طور کامل انجام نشد و می‌توان گفت، اجرای فرایندهای تکمیلی این طرح مانند سامانه گارانتی به تعویق افتاد.

وی افزود: با توجه به اقدامات انجام شده در ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز سامانه طرح شناسه کالا و گارانتی به زودی و طی روزهای آتی فعال خواهد شد و براین اساس هر کالای موجود در فروشگاه‌ های لوازم خانگی باید دارای یک شماره سریال باشد.

میری اظهار داشت: براین اساس مشتریان و خریداران می‌توانند شناسه کالای لوازم خانگی مورد نیاز خود را به شماره #7777*4* ارسال کنند تا از اصالت کالای خریداری شده خود مطلع شوند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

یک کارشناس اقتصادی در یادداشتی در جام جم آنلاین نوشت: دولت آقای روحانی از لحاظ تفکر دو دولت کاملا متفاوت بودند ولی ما در حوزه اقتصاد شاهد سیاست هایی کاملا یکسان با آثار مشابه بودیم.

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

محمدعلی خطیبی، نماینده پیشین ایران در اوپک در یادداشتی برای جام جم آنلاین درباره نفتکش های سوخت‌رسان ایران در حال ورود به آب‌های ونزوئلا، نوشت: در صورت مزاحمت برای نفتکش های ایران، هم در خلیج فارس هم در خارج از این حوزه توان پاسخگویی وجود دارد.

كرونا، نرخ ارز و آینده بورس

كرونا، نرخ ارز و آینده بورس

نقدینگی لجام‌گسیخته، قیمت سوخت (بنزین و گازوئیل) و نرخ ارز را شاید بتوان سه متغیر راهبردی در اقتصاد ایران دانست كه تغییر و تلاطم در هركدام به‌تنهایی می‌تواند سایر بخش‌های اقتصاد ایران را به‌شدت متأثر کند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر