jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۲۶۳۱۱۲ ۱۶ فروردين ۱۳۹۹  |  ۲۰:۱۷

فرمانده مدیریت مقابله با بیماری کرونا در کلانشهر تهران مطرح کرد؛

افزایش ۳۰ درصدی میزان مراجعه به بیمارستان ها / عملیاتی نشدن بسته‌های حمایتی

فرمانده مدیریت مقابله با بیماری کرونا در تهران با بیان اینکه با وجود مشکلات اقتصادی، بسته‌های حمایتی عملیاتی نشده است، افزود: در حال حاضر میزان مراجعه مردم به بیمارستان‌ها حدود ۳۰ افزایش پیدا کرده است و شاهد استمرار افزایش مراجعه افراد به بیمارستان‌ها و مراکز درمانی به دلیل تردد‌ها در سطح شهر تهران هستیم.

به گزارش جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران جوان، علیرضا زالی فرمانده ستاد مدیریت مقابله با بیماری کرونا در کلان شهر تهران در اخبار شبکه ۵ اظهار کرد: متاسفانه امروز شاهد افزایش غیر متعارف حضور مردم در سطح شهر تهران بودیم که نتیجه آن بستری شدن ۴۴۸ بیمار در بخش عادی و ۹۹ فرد مبتلا در بخش مراقبت‌های ویژه جدید در تهران بوده است.

وی ادامه داد: در حال حاضر میزان مراجعه مردم به بیمارستان‌ها حدود ۳۰ افزایش پیدا کرده است و شاهد استمرار افزایش مراجعه افراد به بیمارستان‌ها و مراکز درمانی به دلیل تردد‌ها در سطح شهر تهران هستیم.

زالی گفت: یکی از گلایه‌های مردم موضوع مشکلات اقتصادی است، زیرا بنابر اعلام آن‌ها هنوز اقساط مردم فعال در قسمت‌های مختلف از آن‌ها کم می‌شود و تضامین لازم در این خصوص وجود ندارد.

وی با اشاره به اینکه آمار فزاینده باعث ایجاد پیچیدگی‌هایی در شهر تهران می‌شود، تاکید کرد: بسته‌های حمایتی مورد نیاز در بخش‌های مختلف هنوز عملیاتی و محقق نشده است و این مسئله باعث ایجاد تناقض در خصوص اجرای طرح «در منزل ماندن» شهروندان می‌شود.

فرمانده مدیریت مقابله با بیماری کرونا در کلانشهر تهران اضافه کرد: یکی از موضوعات مهم برگشت خوردن چک و دیگر مسائل اقتصادی است که این موضوع در ستاد ملی مطرح شده، اما با عملیاتی شدن آن فاصله داریم.

زالی بیان کرد: باید به تصمیمات قاطع و مداخلات جدی جامه عمل پوشانده شود تا برخی مسائل اقتصادی و دیگر مشکلات حل شود.

وی ادامه داد: در ۴۸ ساعته اخیر میزان مراجعه مردم به بیمارستان‌ها افزایش پیدا کرده است و حداقل با افزایش نسبی روبه رو هستیم.

فرمانده مدیریت مقابله با بیماری کرونا در کلانشهر تهران گفت: با انجام تصمیمات قاطع و جدی و رعایت مسایل می‌توان زمان بقای ویروس را کاهش داد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر