jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۲۶۳۰۳۹ ۱۶ فروردين ۱۳۹۹  |  ۱۰:۵۹

در شرایطی که تمام دنیا را ویروس کرونا در برگرفته است اکنون خبر می رسد که باشگاه رئال مادرید و یوونتوس بر سر انتقال دوباره رونالدو به مادرید به توافق دست پیدا کرده اند.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از سان، در شرایطی که ویروس کرونا در دو کشور ایتالیا و اسپانیا از فاجعه هم گذشته و جان افراد بسیار زیادی را گرفته است دو باشگاه مطرح این دو کشور یعنی یوونتوس و رئال مادرید بر سر یک انتقال بسیار جنجالی به توافق رسیده اند.

کریستیانو رونالدو که در سال 2018 و درست پس از پایان جام جهانی از رئال مادرید جدا شد و به یوونتوس پیوست قرار است دوباره به این تیم برگردد، در واقع بر اساس توافقی که دو باشگاه یووه و رئال در روزهای بحران کرونایی حاصل کرده اند این بازیکن در تابستان پیش رو به جایی بازخواهد گشت که در آن به یکی از بزرگ ترین اساطیر دنیای فوتبالی تبدیل شد.

رونالدو در کنار خانواده اش روزهای سختی را پشت سر گذاشت. ابتدا سکته مغزی مادرش ضربه روحی سختی به او زد و سپس در پی شیوع ویروس کرونا به همراه خانواده اش به پرتغال برگشت و در خانه اش در مادیرای پرتغال قرنطینه شد، قرنطینه ای که توام با زلزله شدید در این ناحیه کشور پرتغال همراه بود که البته به خیر گذشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر