jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۲۶۲۹۴۱ ۱۴ فروردين ۱۳۹۹  |  ۱۳:۰۳

رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: براساس اطلاعات به دست آمده هنوز حدود 15 هزار خودرو به استانهای مبدأ خود بازنگشته اند.

به گزارش جام جم آنلاین، سرهنگ نادر رحمانی در گفتگو با فارس تا 3 روز قبل و براساس اطلاعات موجود در سامانه های ترافیکی مشخص بود که بین 20 تا 30 هزار خودرو هنوز به سکونت گاه‌های خود بازنشگته اند.

وی افزود: در دو روز قبل از روز سیزدهم فروردین و مقدار کمی هم در روز سیزدهم فروردین شاهد روند بازگشت خودروها به شهرهای مبدأ بودیم.

رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: پیش بینی می کنیم ظرف امروز و فردا و با توجه به پایان تعطیلات نوروزی سایر خودروها نیز به موطن خود بازگردند.

سرهنگ نادر رحمانی درباره اینکه چه پیش بینی از تعداد خودروها دارید؟، گفت: به نظر می رسد که هنوز نیمی از خودروها از مقاصد سفر خود به سکونت‌گاه هایشان بازنگشته اند.

وی در پاسخ به این سوال که کدام استان بیشترین خروجی را برا یسفرهای نوروزی داشته است گفت: استان تهران در بیشتر موارد و ایام سال بیشترین خروجی را داشته و دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

چارچوب سیاست خارجی امام(ره)

مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی بر اساس تحلیل و واقع‌نگری خود متوجه شدند یکی از مهم‌ترین دلایل و ریشه‌های معضلات کشور، سلطه خارجی و وابستگی رژیم شاه به دولت‌های دیگر بود به همین دلیل در اولین و شاید مهم‌ترین خواست خودشان؛ استقلال را انتخاب کردند.به این معنی که با دیگر کشورها بدون کمترین وابستگی ارتباط داشته باشیم و بیشتر بر امکانات خودمان تمرکز و اتکا کنیم.

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

پیوستگی سبك زندگی فردی و مدیریتی

اصولا سبك زندگی، مجموعه به هم پیوسته‌ای است كه هم شامل زندگی فردی و اجتماعی و همچنین مدیریت می‌شود. نمی‌توان سبك زندگی مدیریتی را از زندگی فردی و خانوادگی جدا كرد.

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

موج‌سواری رسانه‌ های معاند در فضای غیر شفاف

وزیرکشور در یک برنامه تلویزیونی اعلام کردند که همین روزها تعداد کشته‌شدگان حوادث آبان سال گذشته را اعلام خواهند کرد. این سخنان خوب است اما سوال این است که علت تاخیر بسیار در این زمینه چیست؟

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

مانیفست مجلس جوان

مانیفست مجلس جوان

اولین نطق رئیس مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم را می‌توان به‌نوعی مانیفست و خط‌مشی اصلی این دوره در چهارسال پیش‌رو قلمداد کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر