jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۲۶۲۷۱۷ ۱۰ فروردين ۱۳۹۹  |  ۱۳:۴۴

تعداد مبتلایان به ویروس کرونا همچنان بالا و بالاتر می رود.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از worldometers ، آخرین آمار و ارقام مربوط به ویروس کرونا در سراسر جهان به شرح زیر است:

*شمار مبتلایان به ویروس کرونا در سراسر جهان به عدد 665 هزار و 985 نفر رسید و به این ترتیب تعداد مبتلایان به عدد 670 هزار نفر نزدیک می شود.

*تا امروز 30 هزار و 935 نفر در سراسر جهان به دلیل ابتلا به کرونا جان خود را از دست داده اند.

*از تعداد کل کسانی که به کرونا مبتلا شده اند 142 هزار و 479 نفر بهبود یافته اند .

*467 هزار و 342 نفر از مبتلایان شرایط میانه و متعادل دارند.

*25 هزار و 229 نفر از کل مبتلایان نیز وضعیت وخیم پیدا کرده اند.

*کشور ایالات متحده آمریکا با 123 هزار و 780 مبتلا در صدر کشورهایی قراردارد که بیشترین آمار مبتلا به کرونا را در خود جای داده است.

*ایتالیا با 92 هزار و 472 بیمار بعد از آمریکا دوم است. چین با 81 هزار و 439 مبتلا، اسپانیا با 73 هزار و 235 مبتلا، آلمان با 58 هزار و 247 مبتلا، فرانسه با 37 هزار و 575 مبتلا، ایران با 35 هزار و 408 مبتلا و بریتانیا با 17 هزار و 89 مبتلا در رده های بعدی قرار گرفته اند.

*بیشترین آمار مرگ و میر در میان کشورهای مختلف جهان همچنان مربوط به ایتالیاست. تا این لحظه 10 هزار و 23 نفر در این کشور در پی ابتلا به کرونا جان خود را از دست داده اند.

*اسپانیا نیز از لحاظ مرگ و میر با 5 هزار و 982 مورد فوت در رده دوم کشورهایی قرار دارد که بیشترین مرگ و میر را داشته اند.

*بعد از ایتالیا و اسپانیا، بیشترین مرگ و میرها نیز به ترتیب مربوط به کشورهای چین با 3 هزار و 300 مورد منجر به فوت، ایران با 2 هزار و 517 مورد و فرانسه با 2 هزار و 314 مورد است.

*نرخ مرگ و میر نسبت به کل بیماران کرونایی همچنان 3.4 درصد است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر