jamejamsima
سیما رادیو کد خبر: ۱۲۶۲۲۲۱ ۲۸ اسفند ۱۳۹۸  |  ۱۴:۵۶

هر شب آداب و رسوم یکی از اقوام ایرانی معرفی و موسیقی های خاص آن دیار پخش خواهد شد.

title

به گزارش جام جم آنلاین از روابط عمومی رادیو نوروز، وحید بیات یکی از تهیه کننده های این برنامه گفت: با توجه به اهمیت نگاه به سفر به عنوان وسیله‌ای برای شناخت و تبادل فرهنگی در جامعه سعی خواهد شد نگاه نویی به سفر با عنوان سفر آگاهی داشته باشیم. به همین منظور بخش های متنوعی با موضوعات فرهنگی، ادبیات، موسیقی،گفتگو با شخصیت‌های فرهنگی و معرفی اماکن فرهنگی هنری پخش خواهد شد.

وی ادامه داد: بررسی آثار تاریخی و معرفی سازنده های آن مثل آرامگاه فردوسی و مسجد اعظم قم که به دست استاد لر زاده ساخته شده، معرفی شخصیت های فرهنگی شهرهای کشور، خوانش سفرنامه های گذشتگان و معاصر و مقایسه آن از مهمترین بخش های برنامه« شب و ستاره» است.

بیات تصریح کرد: هر شب به فرهنگ یکی از اقوام ایرانی پرداخته خواهد شد و با فضای موسیقی هایی متناسب با آن قوم و فرهنگ و بررسی آداب و رسوم آنان با توجه به ایام عید و بهار پرداخته خواهد شد.
شنوندگان رادیو نوروز می توانند «شب و ستاره» را هر شب از ساعت ۲۲ تا ۲ بامداد از موج fm ردیف ۹۵.۵مگاهرتز بشنوند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

نقش قدرت بازدارندگی ایران

نقش قدرت بازدارندگی ایران

چند ماه قبل اقدام جمهوری اسلامی ایران در توقیف کشتی انگلیسی پس از توقیف محموله نفتی ایران در جبل الطارق، آن‌هم در حالی که ناوهای نظامی آمریکا و انگلیس در منطقه بودند به دشمن ثابت کرد در قبال مداخلات آنها منفعل نخواهیم بود و قاطعانه در مقابلشان خواهیم ایستاد، این درسی است که آمریکا نیز از آن عبرت گرفته است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر