jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۲۶۲۱۲۳ ۲۸ اسفند ۱۳۹۸  |  ۰۹:۰۲

‌ من همیشه نوروز را دوست داشته‌ام از بچگی‌ام تا همین حالا. همیشه حسابی خوش گذرانده ام و در کودکی هم بسیار عیدی گرفته ام.

نوروز از آن اتفاق‌هایی است که هر چقدر هم بزرگ شوی و قد بکشی باز هم زیبایی خودش را دارد. هر چند که خاطرات کودکی شفافیت بیشتری دارند اما در بزرگسالی هم می‌شود زیبایی‌های بهار را داشت و به‌خاطر سپردشان. ما آمده‌ایم که شادی‌ها را درجهان حفظ کنیم دیگر... زندگی همیشه سختی زیاد دارد اما هر سال چند دلیل برای شادی پیدا می شود.

بهار اصلا خودش می تواند یکی از همین شادی‌ها باشد. چرا؟ سنت‌های‌ قدیمی چون پایه و اساس محکم تری دارند شادی‌های عمیق‌تری را هم به دنبال می آورند پس به همین بهانه شادی کنیم، به هم محبت کنیم و تبریک بگوییم.

خلاصه که بهار می آید تا از طبیعت نو شدن را یاد بگیریم، دیگران را ببخشیم و بدی‌ها را فراموش کنیم. عاشق شویم و عاشق شویم، می دانید بهترین نوروزی که در خاطرم هست همان سالی است که عاشق شدم. بهار نزدیک است دیگر... عاشق شوید!

لوریس چکناواریان - رهبر ارکستر / روزنامه جام جم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
باوری كه تغییر كرد

باوری كه تغییر كرد

موضوع این است وقتی راجع به ویروس صحبت می‌شود، راجع به اپیدمی صحبت می‌كنیم؛ یعنی راجع به مفهومی همزمان علمی و اجتماعی كه پیوست سیاسی در آن نمی‌گنجد.

بحران تصمیمات زودهنگام کرونایی

بحران تصمیمات زودهنگام کرونایی

اتخاذ تصمیمات متناقض در مدیریت بحران‌های اجتماعی یکی از اشتباهات حوزه مدیریت کلان است که در علم جامعه‌شناسی از آن به عنوان چندگانگی مدیریتی یاد می‌شود.

ویروس کرونا و اتحادیه اروپا

ویروس کرونا و اتحادیه اروپا

شاید بزرگترین چالشی که کشورهای اروپایی همیشه پس از جنگ جهانی دوم انتظارش را داشتند مشکلات امنیتی، سیاسی و نهایتا اقتصادی-اجتماعی بود.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر