jamejamonline
آرشیو
از تاريخ:
تا تاریخ:
تعداد نتايج:
1 صفحه
قـرص‌های جادویی

قـرص‌های جادویی

سریال دوپینگ در سکوت خبری و به قول معروف چراغ خاموش تولید شد، اما وقتی رسانه ای‌ها سر از کار عوامل این سریال درآوردند و متوجه حضور هنرمندانی همچون هادی حجازی فر، محمد بحرانی، شبنم مقدمی و ... شدند، بسیار برایشان غافلگیرکننده بود، زیرا حجازی فر در سینما بازی می‌کرد و یکی از آثار او با نام ایستاده در غبار در قالب مینی مجموعه هم روانه تلویزیون شد، اما در اصل این اثر هم سینمایی بود و در تلویزیون بازی نکرده بود.

سینما در قرنطینه

سینما در قرنطینه

كرونا دست‌بردار نیست، تصمیم گرفته همین‌طور كه جولان بدهد و اجتماعات انسانی بیشتری را تعطیل كند، از دید و بازدیدهای معمول خانوادگی تا رفت و آمدهای معمول زندگی روزانه در بسیاری از نقاط جهان به كمترین میزان ممكن رسیده است.

مرور روزنامه جام جم ؛ دوشنبه 18 فروردین (فایل پی دی اف)

مرور روزنامه جام جم ؛ دوشنبه 18 فروردین (فایل پی دی اف)

روزنامه جام جم در شماره امروز دوشنبه خود گزارشی درباره اطلاع‌رسانی زودهنگام دولت درباره رفع برخی محدودیت‌های طرح فاصله‌گذاری ‌اجتماعی نوشت، در این گزارش تاکید شده که این اطلاع رسانی زودهنگام باعث شد برخی مشاغل زودتر از موعد آغاز به کار کنند تا زنگ خطر برای اوج‌گیری دوباره تلفات کرونا به صدا در بیاید.

کرونا مثل افسانه است

کرونا مثل افسانه است

این روزها كه فاصله‌گذاری اجتماعی و در خانه ماندن اصل مصونیت از كروناست، حتما همه هنرمندان و فیلمسازان به اثری فكر می‌كنند كه درباره كرونا بسازند. نقاشان و كاریكاتوریست‌ها زودتر می‌توانند اثرشان را تولید كنند، اما فیلمسازان حتما به فیلمی فكر می‌كنند كه می‌توان با توجه به شرایط موجود آن را بسازند؛ شرایطی خاص كه كرونا برای كل دنیا به وجود آورده، شرایطی خاص است كه پیش از این فقط در تخیل آدم‌ها شكل می‌گرفت.

خط قرمزها را رد نکردیم

خط قرمزها را رد نکردیم

بالاخره دفتر فصل ششم سریال پایتخت بسته شد، با این پیش‌فرض كه به دلیل شیوع كرونا، تیم سازندگان این مجموعه نتوانستند قسمت پایانی این سریال را بسازند و زمان آن به بعد از كرونا موكول شد اما با این حال نظرسنجی‌های صدا و سیما نشان می‌دهد این فصل از سریال پایتخت هم توانست رضایت بینندگان را جلب كند البته شبكه یك سیما هر شب قبل از پخش این سریال از سطح شهر و حتی مردمی كه داخل خانه‌هایشان قرنطینه بودند از پشت آیفون، گزارش مردمی تهیه و پخش می‌كرد كه نظرات مردمی را انعكاس می‌داد.

پیام تشکر رئیس سازمان صداوسیما از مجاهدت همکاران سخت‌کوش رسانه ملی

پیام تشکر رئیس سازمان صداوسیما از مجاهدت همکاران سخت‌کوش رسانه ملی

رئیس رسانه ملی در پیامی از مجاهدت همکاران سخت‌کوش رسانه ملی قدردانی و تاکید کرد: زندگی و کار در رسانه، بدون عشق به مردم بی‌معناست و این آموزه ارزشمند را همکاران، هنرمندان، مجریان و خبرنگارانی به ما آموختند که سلامتی و جان خویش را در راه مردم و اعتلای کشور و نظام جمهوری اسلامی به خطر انداختند و حتی عاشقانه آن را فدا کردند.

دوپینگ با تلویزیون علیه کرونا

دوپینگ با تلویزیون علیه کرونا

امسال یک بهار متفاوت را تجربه کرده‌ایم، آن هم از جنس بهار قرنطینه‌ای، بهاری که قرار شد همه در خانه بمانیم، برای این‌که به هم ویروس کرونا را انتقال ندهیم، گرچه سختی‌های خودش را داشت، اما فرصتی بود برای انجام دادن کارهایی که مدت‌ها انجام نداده بودیم.

پایان موقت سریال «پایتخت ۶»

پایان موقت سریال «پایتخت ۶»

ششمین فصل از مجموعه تلویزیونی «پایتخت» به کارگردانی سیروس مقدم در نوروز ۹۹ هر شب ساعت ۲۲ روی آنتن شبکه یک رفت، امشب با پخش قسمت پانزدهم، این سریال موقتا به پایان می رسد.

تهیه بسته های حمایتی معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد برای رسانه های برخط و مکتوب

تهیه بسته های حمایتی معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد برای رسانه های برخط و مکتوب

معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که با پیگیری‌های ویژه، در حال تهیه بسته‌های حمایتی از رسانه‌های برخط و مکتوب در دوران مبارزه با ویروس کرونا و پساکرونا است که به محض نهایی شدن، پس از اطلاع‌رسانی عمومی، اعمال خواهد شد.

«پایتخت ۶» بعد از کرونا بازمی گردد / این قصه ادامه و فینال جذابی دارد

«پایتخت ۶» بعد از کرونا بازمی گردد / این قصه ادامه و فینال جذابی دارد

کارگردان سریال پایتخت گفت: «پایتخت» در 15 قسمت طبق قرار و تعهدش در تعطیلات نوروز پخش خواهد شد و تنها قسمت های آخر و فینال آن طلب مخاطبین از ماست که ان شاءالله در اولین روزی که ستاد ملی مبارزه با کرونا اعلام وضعیت عادی کرد، تیم پایتخت فینال را ساخته و در یکی از اعیاد مثل عید فطر و یا... به محضر مردم عزیز تقدیم می کنند.